Jazyk

Slovní druhy - sešit

Vytisknout na A4 první stranu jednostranně. Další strany oboustranně v tomto pořadí: 2, 11 3, 10 4, 9 5, 8 6, 7 Přeložit a uprostřed sešít (buďto sešívačkou, nebo osmičkou) slovni druhy sesit.pdf (30,4 kB)  

Slovní druhy A5

Vytisknout na pevný papír formátu A5 nejdříve prvních 10 stránek s číslici a pak na druhou stranu zbývajících 10 stránek. příklad: na jedné stránce A5 bude číslo "1" a na druhé straně bude "Podstatné jméno" slovni druhy A5.pdf (49,1 kB)

Bingo slabiky s pismeny M L S P

bingo slabiky.pdf (397,3 kB)  

Kostky

Karetní hra inspirovaná hrou Story Cubes. Já jsem přidala další obrázky a dá se vytisknout na A4. Místo házení kostky se rozdávají karty. Pravidla Story Cubes jsou tady: www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/pribehy-z-kostek-1839/ kostky.pdf (1,9 MB)

Souhlásky a samohlásky

Souhlásky a samohlásky - na A5 každé písmeno k vytištění Samohlaska.pdf (117,3 kB) Souhláska mekká.pdf (225,3 kB) Souhláska obojetná.pdf (131 kB) Souhláska tvrdá.pdf (68,1 kB)  

Souhlásky a samohlásky - mnemotechnické věty

Jsou to čtyři A4 na kterých jsou souhlásky a samohlásky s obrázky k vytištění. souhlasky a samohlasky mnemotechnicke.pdf (20,5 kB)

Souhlásky a samohlásky s obrázky

Jsou to čtyři A4 na kterých jsou souhlásky a samohlásky s obrázky k vytištění. souhlasky a samohlasky s obrazky.pdf (480 kB)  

Dvojsměrky

tohle Vojta mastí když nechce číst : je to krásně seřazený podle slabikáře, takže se naučí dané písmenko které zrovna probírají a nepletou se tam písmena které nezná dum.rvp.cz/materialy/dvojsmerky-pro-prvnacky.html

Přilož správné slovo

Pro inspiraci, ne všechno dělám sama a třeba tohle máme vytištěný a čeká to na výuku :-) dum.rvp.cz/materialy/priloz-spravne-slovo.html

Věty a-e-o-l-s-p

PDF vytiksnout na dvě A5, z druhé vystříhat slova. Zbývající místo ze druhé stránky jsem rozstříhala a na proužky napsala psace už vystřižená slova. Zadání: 1. přečíst první stránku (slova které nejsou šedivé čtu já) 2. z druhé stránky vystřižená slova položit na první stránku 3....
1 | 2 >>